Készült: 2020.08.14.22:45:23 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Pancza István

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3920/8 A területi folyamatok alakulásáról, a területfejlesztési politika érvényesüléséről és az Országos Területfejlesztési Koncepció végrehajtásáról Pancza István (FKGP), Pallag László (FKGP) 2001.05.10
1914/19 Az állam tulajdonában lévő vállalkozói vagyon értékesítéséről szóló 1995.évi XXXIX.törvény módosításáról Pancza István (FKGP) 1999.12.08
1658/545 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Dr. Kálmán András (MSZP), Pancza István (FKGP) 1999.11.11
1207/81 A területfejlesztésről, és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Pancza István (FKGP) 1999.06.22
1207/80 A területfejlesztésről, és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Pancza István (FKGP) 1999.06.22
999/10 A távközlésről szóló 1992.évi LXXII.törvény módosításáról Dr. Kálmán András (MSZP), Kovács Kálmán (SZDSZ), Pancza István (FKGP) 1999.05.04
163/18 Az adózás rendjéről szóló 1990. évi XCI. törvény módosításáról Pancza István (FKGP) 1998.10.20
163/17 Az adózás rendjéről szóló 1990. évi XCI. törvény módosításáról Pancza István (FKGP) 1998.10.20