Készült: 2020.06.06.20:10:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Népjóléti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail njb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Népjóléti bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Népjóléti bizottság tagjai változásának elrejtése

Népjóléti bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Korózs Lajos (MSZP) Elnök 2018.05.08.    
Dr. Kovács József (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Zombor Gábor (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Lukács László György (Jobbik) Alelnök 2018.05.08. 2018.12.10.  
Rig Lajos (Jobbik) Alelnök 2018.12.10.   Dr. Lukács László György (Jobbik)
Kovács Sándor (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Dr. Molnár Ágnes (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Dr. Pesti Imre (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Ander Balázs (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2018.06.11.  
Dr. Lukács László György (Jobbik) Tag 2018.12.10.   Rig Lajos (Jobbik)
Pintér Tamás (Jobbik) Tag 2018.06.11. 2018.10.15. Ander Balázs (Jobbik)
Rig Lajos (Jobbik) Tag 2018.05.11. 2018.12.10.  
Nacsa Lőrinc (KDNP) Tag 2018.05.08.    
Arató Gergely (DK) Tag 2019.12.03. 2020.02.17. Dr. László Imre (DK)
Dr. László Imre (DK) Tag 2018.05.08. 2019.10.29.  
Varga Zoltán (DK) Tag 2020.02.17.   Arató Gergely (DK)
Szabó Timea (Párbeszéd) Tag 2018.05.08.    
Volner János (független) Tag 2018.10.15.   Pintér Tamás (Jobbik)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Népjóléti bizottság Fidesz 8 53.33%
Jobbik 2 13.33%
KDNP 1 6.67%
MSZP 1 6.67%
DK 1 6.67%
Párbeszéd 1 6.67%
független 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Népjóléti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok