Készült: 2019.12.08.23:16:09 Dinamikus lap

Dr. Székely Tamás

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
egészségügyi miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
egészségügyi miniszter 2008.05.05. 2009.04.15.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 257