Készült: 2020.04.03.00:09:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Közbeszerzési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2007.11.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági és informatikai bizottság


Közbeszerzési albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Göndör István (MSZP) Elnök 2007.11.07. 2010.05.13.  
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Alelnök 2007.11.07. 2010.05.13.  
Horváth Csaba (MSZP) Tag 2008.09.08. 2010.02.18.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2007.11.07. 2010.05.13.  
Dr. Szabadkai Tamás (MSZP) Tag 2008.10.01. 2010.05.13.  
Nagy Sándor (Fidesz) Tag 2007.11.07. 2009.12.01.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2007.11.07. 2010.05.13.  
Lakos Imre (SZDSZ) Tag 2007.11.07. 2010.05.13.  
Dr. Vas János (MDF) Tag 2007.11.07. 2008.09.29.  


Közbeszerzési albizottság üléseinek megjelenítése