A bizottság jelenlegi tagjai

Nemzetbiztonsági bizottság tagjai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Stummer János (Jobbik) Elnök 2019.12.11.
Halász János (Fidesz) Alelnök 2018.07.02.
Hubay György (Fidesz) Tag 2018.07.02.
Lezsák Sándor (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Móring József Attila (KDNP) Tag 2018.05.08.
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Tag 2018.05.08.
Ungár Péter (LMP) 1 Tag 2018.11.26.