A bizottság jelenlegi tagjai

Külügyi Bizottság tagjai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Németh Zsolt (Fidesz) 1 Elnök 2022.05.02.
Balla Mihály (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Dr. Juhász Hajnalka (KDNP) 1 Alelnök 2022.05.02.
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) Alelnök 2022.05.02.
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2022.07.04.
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2022.07.04.
Nacsa Lőrinc (KDNP) Tag 2022.05.02.
Dr. Vadai Ágnes (DK) Tag 2022.05.02.
Dr. Gurmai Zita (MSZP) Tag 2022.05.02.
Tompos Márton Kristóf (Momentum) Tag 2022.09.26.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.