Parliamentary Notaries

Cycle

Name & Faction

Period

1990-1994

Dr. István Balás (MDF)

02.05.1990 - 11.06.1990

Dr. József Horváth (MDF)

11.06.1990 - 27.06.1994

Dr. Mária Kóródi (SZDSZ)

02.05.1990 - 27.06.1994

Balázs Bárdos (FKgP)

02.05.1990 - 15.01.1991

Dr. Gyula Pásztor (FKgP)

11.02.1991 - 07.05.1991

Dr. Lajos Szabó (FKgP, Kisgazda)

14.05.1991 - 27.06.1994

Katalin Bossányi (MSZP)

02.05.1990 - 31.01.1991

László Boros (MSZP)

11.02.1991 - 27.06.1994

Béla Glattfelder (Fidesz)

02.05.1990 - 27.06.1994

Zoltán Trombitás (Fidesz)

02.05.1990 - 27.06.1994

Gábor Balogh (KDNP)

02.05.1990 - 17.06.1992

Sándor Tóth (KDNP)

02.05.1990 - 27.06.1994

Péter Juhász (KDNP)

24.03.1992 - 27.06.1994

1994-1998

László Boros (MSZP)

28.06.1994 - 17.06.1998

Sándor Szili (MSZP)

30.04.1996 - 17.06.1998

Dr. Róbert Kiss (SZDSZ)

28.06.1994 - 17.06.1998

József Gulyás (SZDSZ)

28.10.1997 - 17.06.1998

Péter Nahimi (MDF)

28.06.1994 - 07.03.1996

István Tóth (MDF)

16.04.1996 - 30.04.1997

Jenő Póda (MDF)

13.05.1997 - 17.06.1998

Dr. Sándor Kávássy (FKgP)

28.06.1994 - 10.11.1997

Géza Gyimóthy (FKgP)

11.11.1997 - 17.06.1998

Dr. Zsolt Semjén (KDNP)

28.06.1994 - 21.07.1997

Dr. Terézia Szilágyiné Császár (KDNP)

28.06.1994 - 15.04.1996

Szilárd Sasvári (Fidesz)

28.06.1994 - 28.10.1997

Zoltán Trombitás (Fidesz)

28.06.1994 - 17.06.1998

Dr. Tihamér Tóth (MDNP)

28.10.1997 - 17.06.1998

1998-2002

Dr. Erika Szabó (Fidesz)

18.06.1998 - 14.05.2002

Dr. Árpád Vidoven (Fidesz)

18.06.1998 - 16.05.2002

Dr. Katalin Juhászné Lévai (MSZP)

18.06.1998 - 14.05.2002

László Kocsi (MSZP)

18.06.1998 - 16.05.2002

Róbert Molnár (FKgP)

18.06.1998 - 22.01.2001

Dr. Ilona Boda (FKgP)

13.02.2001 - 15.02.2001

Dr. Margit Koppánné Kertész (FKgP)

29.05.2001 - 15.11.2001

Péter Mádai (SZDSZ)

18.06.1998 - 14.05.2002

Dr. Gábor Világosi (SZDSZ)

18.06.1998 - 17.05.2002

Károly Herényi (MDF)

18.06.1998 - 14.05.2002

Zsolt Németh (MDF)

18.06.1998 - 15.05.2002

Mihály Kapronczi (MIÉP)

18.06.1998 - 15.05.2002

2002-2006

Nóra Nagy (MSZP)

15.05.2002 - 15.05.2006

Dr. István Füle (MSZP)

15.05.2002 - 16.05.2006

Dr. Katalin Juhászné Lévai (MSZP)

15.05.2002 - 26.11.2002

György Podolák (MSZP)

26.11.2002 - 15.05.2006

Dr. Árpád Vidoven (Fidesz)

15.05.2002 - 15.05.2006

László Vincze (Fidesz)

15.05.2002 - 15.05.2006

János Lázár (Fidesz)

15.05.2002 - 05.10.2004

Lajos Szűcs (Fidesz)

11.10.2004 - 15.05.2006

Dr. Andor Nagy (Fidesz)

20.12.2004 - 20.02.2005

Dr. Csaba Hende (Fidesz)

21.02.2005 - 15.05.2006

Károly Herényi (MDF)

15.05.2002 - 17.11.2002

László Balogh (MDF)

26.11.2002 - 07.11.2004

Zsolt Németh (MDF)

15.05.2002 - 07.11.2004

András Pettkó (MDF)

15.11.2004 - 15.05.2006

Gabriella Béki (SZDSZ)

15.05.2002 - 15.05.2006

Dr. Gábor Világosi (SZDSZ)

15.05.2002 - 15.09.2004

Dr. Zoltán Kis (SZDSZ)

16.09.2004 - 15.05.2006

2006-2010

István Nyakó (MSZP)

16.05.2006 -13.05.2010

György Podolák (MSZP)

16.05.2006 -13.05.2010

Gyula Tóth (MSZP)

15.06.2009 - 13.05.2010

Zsolt Török (MSZP)

16.05.2006 -13.05.2010

Csaba Hende (Fidesz)

16.05.2006 -13.05.2010

Zsolt V. Németh (Fidesz)

16.05.2006 -13.05.2010

Lajos Szűcs (Fidesz)

16.05.2006 -13.05.2010

Attila József Móring (KDNP)

16.05.2006 -13.05.2010

Gabriella Béki (SZDSZ)

16.05.2006 -13.05.2010

Zoltán Kis (SZDSZ)

16.05.2006 -16.09.2007

József Gulyás (SZDSZ)

24.09.2007 - 04.12.2009

Erzsébet Geberle (SZDSZ)

07.12.2009 - 13.05.2010

András Pettkó (MDF)

16.05.2006 -19.03.2009

2010-2014

Norbert Erdős (Fidesz)

14.05.2010 - 21.02.2011

Dr. István Tiba (Fidesz)

22.02.2011 - 05.05.2014

Gyula Földesi (Fidesz)

14.05.2010 - 05.05.2014

Lajos Szűcs (Fidesz)

14.05.2010 - 05.05.2014

Dr. Richárd Tarnai (KDNP)

14.05.2010 - 21.02.2011

Dr. Bence Stágel (KDNP)

22.02.2011 - 31.05.2013

Dr. Imre Vejkey (KDNP)

17.06.2013 - 19.09.2013

Endre Spaller (KDNP)

30.09.2013 - 31.01.2014

Attila József Móring (KDNP)

14.05.2010 - 05.05.2014

Dr. Balázs Lenhardt (Jobbik)

14.05.2010 - 07.11.2012

Dániel Z. Kárpát (Jobbik)

19.11.2012 - 05.05.2014

Mrs. Loránt Hegedűs (Jobbik)

14.05.2010 - 05.05.2014

Péter Szilágyi (LMP)

14.05.2010 - 11.02.2013

Péter Szilágyi (független)

25.02.2013 - 22.09.2013

Ágnes Osztolykán (LMP)

30.09.2013 - 05.05.2014

István Göndör (MSZP)

14.05.2010 - 05.05.2014

István Nyakó (MSZP)

14.05.2010 - 05.05.2014

2014-2018

Laszló Földi (KDNP)

06.05.2014 - 07.05.2018

Nándor Gúr (MSZP)

06.05.2014 - 07.05.2018

Mrs. Loránt Hegedűs (Jobbik)

06.05.2014 - 07.05.2018

Dezső Hiszékeny (MSZP)

06.05.2014 - 07.05.2018

Ádám Mirkóczki (Jobbik)

06.05.2014 - 11.09.2016

Attila József Móring (KDNP)

06.05.2014 - 07.05.2018

Dr. István Tiba (Fidesz)

02.06.2014 - 07.05.2018

János Pócs (Fidesz)

06.05.2014 - 02.06.2014

Tibor Pogácsás (Fidesz)

06.05.2014 - 18.06.2014

Erzsébet Schmuck (LMP)

06.05.2014 - 19.10.2015

Dr. Lajos Szűcs (Fidesz)

06.05.2014 - 07.05.2018

Attila Gelencsér (Fidesz)                         23.06.2014 - 07.05.2018
István Ikotity (LMP)                         19.10.2015 - 07.05.2018
István Szávay (Jobbik)                         12.09.2016 - 07.05.2018
2018-2022 Sándor Bodó (Fidesz)

                        08.05.2018 - 12.06.2018

Dr. Győző Vinnai (Fidesz)                         02.07.2018 -
Attila Gelencsér (Fidesz)                         08.05.2018 -
Dr. Lajos Szűcs (Fidesz)                         08.05.2018 -

Dr. István Tiba (Fidesz)

                        08.05.2018 -
Laszló Földi (KDNP)                         08.05.2018 -
Attila József Móring (KDNP)                         08.05.2018 -
Dr. István Simicskó (KDNP)                         04.06.2018 - 29.06.2020
Dr. András Aradszki (KDNP) 29.06.2020 -
István Szávay (Jobbik)

                        08.05.2018 - 10.12.2018

György Szilágyi (Jobbik)                         08.05.2018 - 04.06.2020
Dr. László György Lukács (Jobbik)                         18.02.2019 - 04.06.2020
Dr. Csaba Gyüre (Jobbik) 29.06.2020 -
Dr. Ádám Steinmetz (Jobbik) 29.06.2020 -

Dezső Hiszékeny (MSZP)

                        08.05.2018 -
Sándor Szabó (MSZP)                         08.05.2018 -
Dr. László Varga (MSZP)                         08.05.2018 -
Gergely Arató (DK)                         08.05.2018 -
Bence Tordai (Párbeszéd)                         08.05.2018 -