A bizottság jelenlegi tagjai

Mezőgazdasági bizottság tagjai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2018.05.08.
Czerván György (Fidesz) Alelnök 2018.06.04.
Győrffy Balázs (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Magyar Zoltán (Jobbik) Alelnök 2018.05.08.
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2018.06.04.
Lázár János (Fidesz) 1 Tag 2018.06.04.
Pócs János (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Steinmetz Ádám (Jobbik) Tag 2018.05.08.
Csárdi Antal (LMP) Tag 2019.03.04.
Dr. Apáti István (független) 1 Tag 2018.10.15.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.