A bizottság jelenlegi tagjai

Igazságügyi bizottság tagjai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Elnök 2018.05.08.
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.06.04.
Dr. Vitányi István (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Alelnök 2019.07.08.
Dr. Bajkai István (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Becsó Károly (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Vigh László (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2018.05.08.
Sebián-Petrovszki László (DK) Tag 2019.12.03.
Dr. Fülöp Erik (független) Tag 2018.10.15.