A bizottság jelenlegi tagjai

Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Kósa Lajos (Fidesz) Elnök 2018.06.04.
Hubay György (Fidesz) Alelnök 2020.05.05.
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.
Dr. Lukács László György (Jobbik) Alelnök 2020.06.08.
Dr. Vadai Ágnes (DK) Alelnök 2018.05.08.
Bartos Mónika (Fidesz) Tag 2020.05.05.
Bíró Márk (Fidesz) Tag 2018.05.08.
Móring József Attila (KDNP) Tag 2018.10.15.
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1 Tag 2018.05.08.

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.