Készült: 2024.07.18.03:21:08 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Fenntartható Fejlődés Bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail ffb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Fenntartható Fejlődés Bizottsága jelenlegi tagjainak megjelenítése
Fenntartható Fejlődés Bizottsága tagjai változásának elrejtése

Fenntartható Fejlődés Bizottsága tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Keresztes László Lóránt (LMP) Elnök 2022.05.02.    
Bencsik János (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Erdős Norbert (Fidesz) Alelnök 2023.12.13.    
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Alelnök 2022.05.02. 2023.11.03.  
Szabó Rebeka (Párbeszéd) Alelnök 2022.05.02.    
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2022.06.08.   Dr. Koncz Zsófia (Fidesz)
Erdős Norbert (Fidesz) Tag 2023.12.13. 2023.12.13. Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz)
Dr. Ferencz Orsolya (Fidesz) Tag 2023.09.26.   Zsigó Róbert (Fidesz)
Herczeg Zsolt (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.06.14.  
Dr. Koncz Zsófia (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.05.24.  
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Zsigó Róbert (Fidesz) Tag 2022.06.14. 2023.09.26. Herczeg Zsolt (Fidesz)
Harrach Péter (KDNP) Tag 2022.05.02.    
Gelencsér Ferenc (Momentum) Tag 2024.02.26.   Orosz Anna (Momentum)
Orosz Anna (Momentum) Tag 2022.05.02. 2024.02.26.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Fenntartható Fejlődés Bizottsága Fidesz 5 55.56%
KDNP 1 11.11%
Momentum 1 11.11%
Párbeszéd 1 11.11%
LMP 1 11.11%
Összesen 9 100.00%

Fenntartható Fejlődés Bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Névváltozások
Erdővédelmi Albizottság 2022.06.29.    
Határokon Átnyúló Környezeti Ügyekkel Foglalkozó Albizottság 2022.06.29.    
Ellenőrző Albizottság 2022.09.26.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok