Készült: 2022.08.13.23:02:52 Dinamikus lap

Törő Gábor

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
5 4 6


   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2022- Fidesz 2022.05.02.  
2018-2022 Fidesz 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2022- 2022.04.03. Fejér megye 2.vk. 2022.05.02.  
2018-2022 2018.04.08. Fejér megye 2.vk. 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 2014.04.06. Fejér megye 2.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.11. Fejér megye 5.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018-2022 1 1
2014-2018 7 4
2010-2014 6 8

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018-2022 38    
2014-2018 16    
2010-2014 20    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2020 2020.12.31. 2021.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2021 2021.12.31. 2022.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2022 2022.05.02. 2022.06.01. igen

Vagyonnyilatkozat (2022. augusztus 1-től)
2022-2026
Eredeti vagyonnyilatkozat - 2022. augusztus 5.


Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2022. július 1 842 960

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Fejér Megyei Közgyűlés megyei közgyűlés elnök 2010 2014
Mór Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2010 2014
Fejér Megyei Közgyűlés megyei közgyűlés elnök 2006 2010
Mór Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gépészeti technikus Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola   1991
igazgatásszervező Nyugat-magyarországi Egyetem Geoinformatikai Kar 2010

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.torogabor.hu