Készült: 2024.06.17.12:10:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Vállalkozásfejlesztési Bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail vfb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Vállalkozásfejlesztési Bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Vállalkozásfejlesztési Bizottság tagjai változásának elrejtése

Vállalkozásfejlesztési Bizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Apáti István (Mi Hazánk) 1 Elnök 2022.05.02.    
Bányai Gábor (Fidesz) Alelnök 2022.05.02. 2022.06.08.  
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Tasó László (Fidesz) Alelnök 2022.06.08.   Bányai Gábor (Fidesz)
Kordás László (DK) Alelnök 2022.05.02. 2023.01.30.  
Varga Ferenc (független) Alelnök 2023.03.27.    
Bányai Gábor (Fidesz) Tag 2022.06.08.   Tasó László (Fidesz)
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Gelencsér Attila (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Ovádi Péter (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.06.08.  
Szabó Zsolt (Fidesz) Tag 2022.06.08.   Ovádi Péter (Fidesz)
Tasó László (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.06.08.  
Varju László (DK) Tag 2023.03.06. 2023.03.27. Kordás László (DK)
Lőcsei Lajos (Momentum) Tag 2022.05.02.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Vállalkozásfejlesztési Bizottság Fidesz 6 66.67%
Momentum 1 11.11%
Mi Hazánk 1 11.11%
független 1 11.11%
Összesen 9 100.00%

Vállalkozásfejlesztési Bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok