Készült: 2022.08.09.06:15:29 Dinamikus lap

Varga Gábor

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
5 4 7


   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2022- Fidesz 2022.05.02.  
2018-2022 Fidesz 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014-2018 Fidesz frakcióvez. h. 2014.05.06. 2014.07.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2022- 2022.04.03. Fejér megye 5.vk. 2022.05.02.  
2018-2022 2018.04.08. Fejér megye 5.vk. 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 2014.04.06. Fejér megye 5.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.11. Fejér megye 6.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2022- Fenntartható Fejlődés Bizottsága Tag 2022.05.02.  
    Erdővédelmi Albizottság
Elnök 2022.06.29.  
Gazdasági Bizottság Tag 2022.05.02.  
    Turisztikai albizottság
Tag 2022.07.05.  
2018-2022 Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2018.05.08. 2022.05.01.
Gazdasági bizottság Tag 2018.10.15. 2022.05.01.
    Közlekedési albizottság
Tag 2020.06.02. 2022.05.01.
2014-2018 Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2014.05.06. 2018.05.07.
    Természeti erőforrások fenntartható használata albizottság
Elnök 2014.09.17. 2018.05.07.
    A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2014.09.17. 2018.05.07.
2010-2014 Fogyasztóvédelmi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
    Élelmiszer-biztonsági albizottság
Tag 2011.04.19. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2022- 1  
2018-2022 2 1
2014-2018 15 5
2010-2014 2 1

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2022- 1    
2018-2022 11    
2014-2018 23    
2010-2014 13    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2020 2020.12.31. 2021.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2021 2021.12.31. 2022.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2022 2022.05.02. 2022.06.01. igen

Vagyonnyilatkozat (2022. augusztus 1-től)
2022-2026
Eredeti vagyonnyilatkozat - 2022. augusztus 5.


Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2022. július 1 842 960

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Cece Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Cece Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Fejér Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés képviselő 2006 2010
Cece Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történelem-földrajzszakos általános iskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanárképző Főiskolai Kar 1993
közoktatási vezető Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- Társadalomtudományi Kar 2002

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ