Készült: 2022.10.01.16:26:16 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Fenntartható Fejlődés Bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail ffb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Fenntartható Fejlődés Bizottsága jelenlegi tagjainak elrejtése

Fenntartható Fejlődés Bizottsága tagjai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Keresztes László Lóránt (LMP) Elnök 2022.05.02.
Bencsik János (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.
Szabó Rebeka (Párbeszéd) Alelnök 2022.05.02.
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2022.06.08.
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2022.05.02.
Zsigó Róbert (Fidesz) Tag 2022.06.14.
Harrach Péter (KDNP) Tag 2022.05.02.
Orosz Anna (Momentum) Tag 2022.05.02.


Fenntartható Fejlődés Bizottsága tagjai változásának megjelenítése
Fenntartható Fejlődés Bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Erdővédelmi Albizottság 2022.06.29.    
Határokon Átnyúló Környezeti Ügyekkel Foglalkozó Albizottság 2022.06.29.    
Ellenőrző Albizottság 2022.09.26.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok