Készült: 2022.12.06.14:24:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Gazdasági Bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail gb@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Gazdasági Bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Gazdasági Bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági Bizottság tagjainak változásai (18 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bánki Erik (Fidesz) Elnök 2022.05.02.    
Barcza Attila (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Cseresnyés Péter (Fidesz) Alelnök 2022.06.08.   F. Kovács Sándor (Fidesz) 1
F. Kovács Sándor (Fidesz) 1 Alelnök 2022.05.02. 2022.06.08.  
Dr. Molnár Ágnes (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Witzmann Mihály (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Alelnök 2022.05.02.    
Dr. Dávid Ferenc (DK) Alelnök 2022.05.02.    
Dr. Mellár Tamás (Párbeszéd) Alelnök 2022.05.02.    
Erős Gábor (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
F. Kovács Sándor (Fidesz) 1 Tag 2022.06.08.    
Dr. Kiss János (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.06.08.  
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Dr. Szeberényi Gyula Tamás (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Orosz Anna (Momentum) Tag 2022.05.02.    
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2022.05.02.    
Tordai Bence (Párbeszéd) Tag 2022.05.02.    
Csárdi Antal (LMP) Tag 2022.05.02.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági Bizottság Fidesz 11 61.11%
KDNP 1 5.56%
DK 1 5.56%
Momentum 1 5.56%
Jobbik 1 5.56%
Párbeszéd 2 11.11%
LMP 1 5.56%
Összesen 18 100.00%

Gazdasági Bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Turisztikai Albizottság 2022.07.05.    
Energetikai Albizottság 2022.07.05.    
Fogyasztóvédelmi Albizottság 2022.07.11.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok