Készült: 2024.02.22.09:49:49 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002


Paraméterek:
Képviselő: Atyánszky György

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5225/4 A helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. törvény módosításáról Atyánszky György (független) 2001.11.26
4787/1 A helyi önkormányzatokról szóló 1990.évi LXV. törvény módosításáról Atyánszky György (FKGP) 2001.06.27
3740/139 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Atyánszky György (FKGP) 2001.03.30
2066/90 A víziközlekedésről Balsay István (Fidesz), Atyánszky György (FKGP), Herényi Károly (MDF) 2000.03.02
2066/89 A víziközlekedésről Balsay István (Fidesz), Atyánszky György (FKGP), Herényi Károly (MDF) 2000.03.02
2066/88 A víziközlekedésről Balsay István (Fidesz), Atyánszky György (FKGP), Herényi Károly (MDF) 2000.03.02
2066/87 A víziközlekedésről Balsay István (Fidesz), Atyánszky György (FKGP), Herényi Károly (MDF) 2000.03.02
2066/86 A víziközlekedésről Balsay István (Fidesz), Atyánszky György (FKGP), Herényi Károly (MDF) 2000.03.02
2066/70 A víziközlekedésről Atyánszky György (FKGP), Herényi Károly (MDF), Balsay István (Fidesz) 2000.03.01
1050/12 A Társadalombiztosítási járulék-folyószámlák rendezéséről Atyánszky György (FKGP) 1999.06.02
1050/3 A Társadalombiztosítási járulék-folyószámlák rendezéséről Atyánszky György (FKGP) 1999.05.04