Készült: 2022.05.27.01:13:01 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Kulcsár József Ferenc

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8286/30 A kisajátításról szóló 2007. évi CXXIII. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2012.10.10
5358/25 A lőfegyverekről és a lőszerekről szóló 2004. évi XXIV. törvény módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2012.03.02
5358/18 A lőfegyverekről és a lőszerekről szóló 2004. évi XXIV. törvény módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2012.02.20
5358/17 A lőfegyverekről és a lőszerekről szóló 2004. évi XXIV. törvény módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2012.02.20
5358/6 A lőfegyverekről és a lőszerekről szóló 2004. évi XXIV. törvény módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2012.02.14
4388/1 A fogyasztói árkiegészítésről szóló 2003. évi LXXXVII. törvény módosításáról Bagdy Gábor (KDNP), Németh Zoltán (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Dr. György István (Fidesz), Bús Balázs (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz), Borbély Lénárd (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Spaller Endre (KDNP), Menczer Erzsébet (Fidesz), Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Földesi Gyula (Fidesz), Kulcsár József Ferenc (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Kucsák László (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz) 2011.10.03
3525/5 A szabálysértésekről szóló 1999. évi LXIX. törvény módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2011.10.17
3499/9 A katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2011.06.29
3480/8 A sporthuliganizmus jelensége elleni fellépés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2011.06.22
3480/7 A sporthuliganizmus jelensége elleni fellépés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2011.06.22
3480/6 A sporthuliganizmus jelensége elleni fellépés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2011.06.22
3480/5 A sporthuliganizmus jelensége elleni fellépés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Kulcsár József Ferenc (Fidesz) 2011.06.22