Készült: 2024.07.23.04:13:33 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2022-


Paraméterek:
Képviselő: Dunai Mónika (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8217/13 A gyermekek védelme érdekében egyes törvények módosításáról Dunai Mónika (Fidesz) 2024.05.03
4255/35 A pedagógusok új életpályájáról Dunai Mónika (Fidesz), Dr. Kállai Mária (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2023.06.21
4255/3 A pedagógusok új életpályájáról Dunai Mónika (Fidesz), Dr. Kállai Mária (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz) 2023.06.16