Készült: 2022.08.16.11:54:24 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Védett madarak pusztításával kapcsolatos eseményeket kivizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2001.11.19.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Környezetvédelmi bizottság


Védett madarak pusztításával kapcsolatos eseményeket kivizsgáló albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Tóth Gábor (Fidesz) Elnök 2001.11.27. 2002.05.14.  
Dr. Házas József (MSZP) Alelnök 2001.11.27. 2002.05.14.  
Dr. Illés Zoltán (Fidesz) Tag 2001.11.27. 2002.05.14.  
Fodor Sándor (MSZP) Tag 2001.11.27. 2002.05.14.  
Danka Lajos (FKGP) Tag 2001.11.27. 2002.05.14.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2001.11.27. 2002.05.14.  
Ékes József (MDF) Tag 2001.11.27. 2002.05.14.  


Védett madarak pusztításával kapcsolatos eseményeket kivizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése