Készült: 2022.12.07.10:39:15 Dinamikus lap

Karsai Péter

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MDF 2006.05.16. 2009.03.19.
független 2009.03.20. 2010.05.13.
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2006.05.15.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MDF frakcióvezető-helyettes 2006.05.30. 2009.03.19.
2002-2006 MDF frakcióvezető-helyettes 2004.11.17. 2006.05.15.
MDF frakcióvezető-helyettes 2004.04.26. 2004.11.08.
MDF frakcióvezető-helyettes 2004.03.23. 2004.03.23.
MDF frakcióvezető-helyettes 2003.09.16. 2003.09.16.
MDF frakcióvezető-helyettes 2003.04.15. 2003.04.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Bács-Kiskun megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1990-94   Bács-Kiskun megye 10.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 130 27
2002-2006 98 138

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 193 1  
2002-2006 222 1  


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történelem - ének-zene szakos tanár Juhász Gyula Tanárképző Főiskola   1973
középiskolai tanár József Attila Tudományegyetem   1991

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási
olasz társalgási