Készült: 2022.12.02.23:29:12 Dinamikus lap

Dr. Csapody Miklós

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MDF 2006.05.16. 2009.03.19.
független 2009.03.20. 2010.05.13.
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MDF 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MDF 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MDF frakcióvezető-helyettes 2006.10.16. 2009.03.19.
2002-2006 MDF frakcióvezető-helyettes 2004.11.22. 2006.05.15.
MDF frakcióvezető-helyettes 2004.04.19. 2004.11.08.
MDF frakcióvezető-helyettes 2003.10.13. 2003.10.14.
MDF frakcióvezető-helyettes 2003.05.27. 2003.05.27.
MDF frakcióvezető-helyettes 2003.05.05. 2003.05.05.
MDF frakcióvezető-helyettes 2003.03.11. 2003.03.11.
MDF frakcióvezető-helyettes 2002.11.27. 2002.11.27.
MDF frakcióvezető-helyettes 2002.11.13. 2002.11.13.
MDF frakcióvezető-helyettes 2002.10.29. 2002.10.29.
MDF frakcióvezető-helyettes 2002.09.24. 2002.09.24.
1998-2002 MDF frakcióvezető-helyettes 1998.09.21. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 15.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 15.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest 15.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Budapest 15.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Európai ügyek bizottsága Tag 2006.05.30. 2009.03.19.
Európai ügyek bizottsága Tag 2009.03.23. 2010.05.13.
2002-2006 Külügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 2004.12.20. 2006.05.15.
    A nemzeti hírügynökségről szóló törvény módosítását előkészítő albizottság
Tag 2005.09.27. 2006.05.15.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2003.11.01.
Területfejlesztési bizottság Alelnök 2003.11.01. 2006.05.15.
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.
    A nemzeti és etnikai kisebbségek jogairól szóló törvény módosítását előkészítő albizottság
Tag 1998.09.22. 2002.05.14.
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Környezetvédelmi bizottság Tag 1994.06.28. 1996.04.15.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1996.04.16. 1998.06.17.
1990-94 Külügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottság Tag 1993.03.16. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 23 22
2002-2006 102 6
1998-2002 22 39

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 40    
2002-2006 151 2  
1998-2002 88    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
  József Attila Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1979

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1982

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú C