Készült: 2024.07.24.04:39:51 Dinamikus lap

Homa János

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Heves területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Heves 1. OEVK 1998.06.18. 2002.05.14.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
    A Kulturális és sajtó bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.13. 2006.05.15.
1998-2002 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Millenniumi albizottság
Elnök 1998.07.08. 2002.05.14.
    Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.24. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 60 204
1998-2002 4 3

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 40 1  
1998-2002 25    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma      
egyetemi diploma