Készült: 2024.07.22.03:03:37 Dinamikus lap

Endre Sándor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Bács-Kiskun 5. OEVK 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Bács-Kiskun 5. OEVK 1998.06.18. 2002.05.14.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Területfejlesztési bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
    Az EU intézményeihez való csatlakozással foglalkozó albizottság
Tag 2002.07.03. 2006.05.15.
1998-2002 Oktatási és tudományos bizottság Alelnök 1998.06.25. 1999.10.01.
Területfejlesztési bizottság Tag 1999.10.01. 2002.05.14.
    Európai integrációs albizottság
Tag 1999.11.03. 2002.05.14.
    Vidékfejlesztési, területrendezési és infrastruktúra albizottság
Tag 1999.11.03. 2002.05.14.
    A Területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1999.11.03. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 103 126
1998-2002 11 4

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 98    
1998-2002 18    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú
német középfokú