Készült: 2024.07.19.22:26:35 Dinamikus lap

Szita Károly

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2002.12.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvezető-helyettes 2002.05.15. 2002.12.15.
1998-2002 Fidesz frakcióvezető-helyettes 1998.09.08. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Somogy területi lista 2002.05.15. 2002.12.15.
1998-2002   Somogy területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Önkormányzati bizottság Elnök 2002.05.15. 2002.12.15.
Környezetvédelmi bizottság Tag 2002.05.15. 2002.05.27.
1998-2002 Számvevőszéki bizottság Tag 1999.12.07. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 3 15
1998-2002 4 3

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 10    
1998-2002 10    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Keszthely    
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Gödöllő