Készült: 2024.07.19.22:41:10 Dinamikus lap

Pusztai Csaba

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Pest 13. OEVK 1994.06.28. 1998.06.17.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Számvevőszéki bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    A Postabank veszteségeinek okait vizsgáló tényfeltáró albizottság
Tag 1998.12.07. 2002.05.14.
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1996.05.13.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1997.02.11. 1998.06.17.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1996.05.14. 1997.03.03.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 2 177

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 3    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Gödöllő    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
francia társalgási
német társalgási