Készült: 2024.07.21.11:58:01 Dinamikus lap

Dr. Dávid Gyula

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvezető-helyettes 2004.05.24. 2004.05.25.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 10 85

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 17 1  



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási