Készült: 2024.07.21.11:50:55 Dinamikus lap

Csige Tamás

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2004.08.27. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2004.08.27. 2006.05.15.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Környezetvédelmi bizottság Tag 2004.09.06. 2006.05.15.
Ifjúsági és sportbizottság Tag 2005.12.05. 2005.12.19.
Idegenforgalmi bizottság Tag 2004.10.25. 2006.05.15.
    Egészségturizmus albizottság
Tag 2004.12.08. 2006.05.15.
Európai ügyek bizottsága Tag 2004.08.27. 2004.10.25.
A "Nemzeti stratégia a kábítószer-probléma visszaszorítására" című dokumentumban foglaltaknak az Európai Unió készülő Drogstratégiájával való összehangolását előkészítő eseti bizottság Tag 2005.04.18. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 1 75

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 9    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Budapesti Tanítóképző Főiskola    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
orosz