Készült: 2024.07.23.04:05:40 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2022-


Paraméterek:
Képviselő: Gulyás Gergely (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
S/7414 Ajánlóív a 2024. évi köztársaságielnök-választáshoz (Dr. Sulyok Tamás) Orbán Viktor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Simicskó István (KDNP), Dr. Aradszki András (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Barcza Attila (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Bóna Zoltán (Fidesz), Dr. Budai Gyula (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Dr. Demeter András (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dömötör Csaba (Fidesz), Dunai Mónika (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Erős Gábor (Fidesz), F. Kovács Sándor (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Dr. Ferencz Orsolya (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Földi László (KDNP), Földesi Gyula (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz) és 93 képviselőtársuk. 2024.02.26
T/6063 Egyes központi kormányzati igazgatási szerveket érintő törvénymódosításokról Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Navracsics Tibor (KDNP)
2023.11.15.: Móring József Attila (KDNP)
2023.11.15.: Dr. Szabó Tünde (Fidesz)
2023.11.15.: Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2023.11.15.: Erdős Norbert (Fidesz)
2023.11.15.: Bányai Gábor (Fidesz)
2023.11.15.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
2023.12.12.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2023.11.14
T/4659 A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény módosításáról Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Gulyás Gergely (Fidesz)
2023.07.13.: Illés Boglárka (Fidesz)
2023.07.13
T/3009 Egyes vagyongazdálkodást érintő törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz)
2023.02.24.: Bánki Erik (Fidesz)
2023.02.24.: Dr. Hoppál Péter (Fidesz)
2023.03.27.: Nagy Csaba (Fidesz)
2023.02.21