Készült: 2022.10.02.11:31:29 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2022-


Paraméterek:
Képviselő: Dr. Hargitai János (KDNP)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/369 Az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Simicskó István (KDNP)
2022.06.22.: Zsigó Róbert (Fidesz)
2022.06.22.: Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2022.06.22.: Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2022.06.22.: Dr. Hargitai János (KDNP)
2022.06.22.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2022.07.07.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2022.07.15.: Illés Boglárka (Fidesz)
2022.06.21
H/368 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Simicskó István (KDNP)
2022.06.22.: Zsigó Róbert (Fidesz)
2022.06.22.: Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2022.06.22.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2022.06.22.: Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2022.06.22.: Dr. Hargitai János (KDNP)
2022.06.21