Készült: 2022.12.02.23:06:45 Dinamikus lap

Dr. Molnár János

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Heves megye 6.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Heves megye 6.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 2001.06.12. 2002.05.14.
    Olimpiai albizottság
Tag 2001.10.09. 2002.05.14.
    Rendészeti albizottság
Tag 2001.10.29. 2002.05.14.
Honvédelmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Anyagi, technikai, költségvetési, hadiipari albizottság
Tag 1998.09.09. 2002.05.14.
    A Honvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.09.09. 2002.05.14.
1994-98 Honvédelmi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 7 16

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 9    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Gödöllő   1965
egyetemi doktor Agrártudományi Egyetem, Gödöllő   1980

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási
orosz társalgási