Készült: 2022.12.02.23:40:33 Dinamikus lap

Bóna Zoltán

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
4 5 7


   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2022- Fidesz 2022.05.02.  
2018-2022 Fidesz 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2018-2022 Fidesz frakcióvezető-helyettes 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 Fidesz frakcióvezető-helyettes 2017.10.02. 2018.05.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2022- 2022.04.03. Pest megye 8.vk. 2022.05.02.  
2018-2022 2018.04.08. Pest megye 8.vk. 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 2014.04.06. Pest megye 8.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2022- Törvényalkotási Bizottság Tag 2022.05.02.  
Nemzeti Összetartozás Bizottsága Alelnök 2022.05.02. 2022.06.08.
Nemzeti Összetartozás Bizottsága Tag 2022.06.08.  
    Ellenőrző Albizottság
Alelnök 2022.06.29.  
    Autonómia Albizottság
Tag 2022.06.29.  
2018-2022 Törvényalkotási bizottság Tag 2018.05.08. 2022.05.01.
Mezőgazdasági bizottság Alelnök 2018.05.08. 2018.06.04.
Nemzeti összetartozás bizottsága Alelnök 2018.05.08. 2018.10.15.
    A Nemzeti összetartozás bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Tag 2018.05.15. 2018.10.15.
2014-2018 Törvényalkotási bizottság Tag 2014.06.24. 2018.05.07.
Nemzeti összetartozás bizottsága Alelnök 2014.05.06. 2014.06.23.
Nemzeti összetartozás bizottsága Tag 2014.06.23. 2018.05.07.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018-2022 3  
2014-2018 8 4

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018-2022 12    
2014-2018 21    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2020 2020.12.31. 2021.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2021 2021.12.31. 2022.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2022 2022.05.02. 2022.06.01. igen

Vagyonnyilatkozat (2022. augusztus 1-től)
2022-2026
Eredeti vagyonnyilatkozat - 2022. augusztus 5.


Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2022. október 1 842 960

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Dunavarsány Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Pest Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés képviselő 2010 2014
Dunavarsány Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2005 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
teológus Selye János Egyetem Református Teológiai Kar 2010

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.bonazoltan.hu