Készült: 2022.11.28.15:53:18 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Kulturális Bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail kob@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Kulturális Bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Kulturális Bizottság tagjai változásának elrejtése

Kulturális Bizottság tagjainak változásai (18 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Pósán László (Fidesz) Elnök 2022.05.02.    
Bodó Sándor (Fidesz) Alelnök 2022.06.08.   Dr. Hoppál Péter (Fidesz)
Demeter Zoltán (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Dunai Mónika (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Alelnök 2022.05.02. 2022.05.24.  
Dr. Kállai Mária (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Simon Róbert Balázs (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Kálmán Olga (DK) Alelnök 2022.07.04.   Gréczy Zsolt (DK)
Kunhalmi Ágnes (MSZP) Alelnök 2022.05.02.    
Szabadi István (Mi Hazánk) Alelnök 2022.05.02.    
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Erős Gábor (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Kovács Zsolt (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Dr. Szabó Tünde (Fidesz) 1 Tag 2022.06.08.   Vigh László (Fidesz)
Vigh László (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.06.08.  
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Földi László (KDNP) Tag 2022.05.02.    
Gréczy Zsolt (DK) Tag 2022.05.02. 2022.07.04.  
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2022.05.02.    
Szabó Szabolcs (Momentum) Tag 2022.05.02.    
Tóth Endre (Momentum) Tag 2022.05.02.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Kulturális Bizottság Fidesz 11 61.11%
KDNP 1 5.56%
DK 1 5.56%
MSZP 2 11.11%
Momentum 2 11.11%
Mi Hazánk 1 5.56%
Összesen 18 100.00%

Kulturális Bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Ellenőrző Albizottság 2022.06.28.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok