Készült: 2021.11.27.18:24:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Mentelmi, összeférhetetlenségi, fegyelmi és mandátumvizsgáló bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.29.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mentelmi bizottság


A Mentelmi, összeférhetetlenségi, fegyelmi és mandátumvizsgáló bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Simon Gábor (MSZP) Elnök 2010.06.29. 2014.05.05.  
Dr. Varga István (Fidesz) Tag 2010.06.29. 2014.05.05.  
Szilágyi Péter (LMP) Tag 2010.06.29. 2013.02.11.