Készült: 2024.06.20.16:57:55 Dinamikus lap

Törő Gábor

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
5 4 6


   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2022- Fidesz 2022.05.02.  
2018-2022 Fidesz 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2022- 2022.04.03. Fejér megye 2.vk. 2022.05.02.  
2018-2022 2018.04.08. Fejér megye 2.vk. 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 2014.04.06. Fejér megye 2.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.11. Fejér megye 5.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2022- Törvényalkotási Bizottság Tag 2022.05.02.  
Költségvetési Bizottság Tag 2023.02.27. 2023.09.26.
Költségvetési Bizottság Alelnök 2023.09.26.  
2018-2022 Törvényalkotási bizottság Tag 2018.10.15. 2022.05.01.
Gazdasági bizottság Tag 2018.05.08. 2018.10.15.
2014-2018 Kulturális bizottság Alelnök 2014.05.06. 2014.06.01.
Kulturális bizottság Tag 2014.06.02. 2018.05.07.
    A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2014.05.14. 2014.06.01.
    A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2014.06.02. 2018.05.07.
    Női Méltóságért Albizottság
Tag 2015.06.17. 2018.05.07.
Vállalkozásfejlesztési bizottság Tag 2015.02.16. 2018.05.07.
    A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2015.03.24. 2018.05.07.
2010-2014 Külügyi bizottság Tag 2013.02.11. 2014.05.05.
Sport- és turizmusbizottság Tag 2010.05.14. 2013.02.11.
    Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Elnök 2011.03.23. 2013.02.11.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2022- 4  
2018-2022 1 1
2014-2018 7 4
2010-2014 6 8

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2022- 9    
2018-2022 38    
2014-2018 16    
2010-2014 20    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2020 2020.12.31. 2021.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2021 2021.12.31. 2022.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2022 2022.05.02. 2022.06.01. igen

Vagyonnyilatkozat (2022. augusztus 1-től)
2022-2026
Eredeti vagyonnyilatkozat - 2022. augusztus 5.


Vagyonnyilatkozat (2023. január 1-től)
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2022 2022.11.01. 2023.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2023 2023.12.31. 2024.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2024. május 2 651 013

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Fejér Megyei Közgyűlés megyei közgyűlés elnök 2010 2014
Mór Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2010 2014
Fejér Megyei Közgyűlés megyei közgyűlés elnök 2006 2010
Mór Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gépészeti technikus Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola   1991
igazgatásszervező Nyugat-magyarországi Egyetem Geoinformatikai Kar 2010

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.torogabor.hu