Készült: 2024.07.19.00:25:55 Dinamikus lap

Gajda Róbert

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Békés területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 8 6

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 34    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Gyula Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2010  
Gyula Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
rajz szakos tanár Nyíregyházi Főiskola Tanárképző Kar 2000
hittanár Szent Atanáz Görög Katolikus Hittudományi Főiskola Hittudományi Kar 2000
etnográfus Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar 2005