Készült: 2024.07.13.23:51:37 Dinamikus lap

Básthy Tamás

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 KDNP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 KDNP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2010-2014 KDNP frakcióvezető-helyettes 2010.05.20. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Vas 3. OEVK 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.09. Vas 3. OEVK 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Vas 3. OEVK 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Vas 3. OEVK 1998.06.18. 2002.05.14.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 7 3
2006-2010 30 18
2002-2006 6 11
1998-2002 1 10

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 22    
2006-2010 10    
2002-2006 9    
1998-2002 10    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Vas Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
agrármérnök Mosonmagyaróvári Agrártudományi Egyetem Mezőgazdaságtudományi Kar 1971