Készült: 2024.07.25.08:22:14 Dinamikus lap

Dr. Aszódi Pál

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2009.02.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 Fidesz frakcióvezető-helyettes 2008.11.04. 2008.11.04.
Fidesz frakcióvezető-helyettes 2008.05.14. 2008.05.14.
Fidesz frakcióvezető-helyettes 2008.03.04. 2008.03.04.
Fidesz frakcióvezető-helyettes 2007.12.11. 2007.12.11.
Fidesz frakcióvezető-helyettes 2006.11.06. 2006.11.06.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület (Budapest/megye/vármegye*) Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Baranya területi lista 2006.05.16. 2009.02.27.


* 2023.01.01-től jogszabályi változásra figyelemmel a táblázat adatai új formában változatlan tartalommal jelennek meg (lásd 2022. évi XXII. törvény 149. §)

Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2009.02.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 9 123

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 47    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1952