Készült: 2024.04.25.06:15:33 Dinamikus lap

Fogarasiné Deák Valéria

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvezető-helyettes 2008.10.06. 2008.10.07.
2002-2006 MSZP frakcióvezető-helyettes 2004.11.02. 2006.05.15.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2004.05.17. 2004.05.19.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2004.03.01. 2004.03.02.
MSZP frakcióvezető-helyettes 2003.09.29. 2003.09.30.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Pest megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 6 24
2002-2006 10 119

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 66 1  
2002-2006 24    



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
mezőgazdasági gépészmérnök Gödöllői Agrártudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar 1977

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
orosz középfokú A