Készült: 2022.11.29.12:06:41 Dinamikus lap

Szószóló által benyújtott indítványok 1998-2002


Paraméterek:
Szószóló: Danka Lajos

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/5292 Milyen stratégia mentén valósítja meg a Kormány az infrastrukturális kapcsolatrendszer alakulásának vizsgálatáról szóló jelentésében foglaltakat? Danka Lajos (FKGP) 2001.10.16
T/5222 Az egészségügyi hozzájárulásról Danka Lajos (FKGP) 2001.10.05
K/4762 Mi lesz veled magyar építőipar?... Danka Lajos (FKGP) 2001.06.22
H/2575 A korábbi nyugdíjkorhatár visszaállításáról és a nyugdírendszer továbbfejlesztéséről Gyimóthy Géza (FKGP), Molnár Róbert (FKGP), Danka Lajos (FKGP), Pancza István (FKGP), Dr. Hegedűs Mihály (FKGP), Kékkői Zoltán József (FKGP), Koppánné Dr. Kertész Margit (FKGP), Czoma Kálmán (FKGP), Vincze László (FKGP), Zakó László (FKGP), Tóth Imre (FKGP), Dr. Dán János (FKGP), Dr. Fenyvesi Máté (FKGP), Hanó Miklós (FKGP), Barkóczy Gellért (FKGP), Zsikla Győző (FKGP) 2000.04.12
T/657 A személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény módosításáról Danka Lajos (FKGP) 1998.12.23
T/486 A halászatról és horgászatról szóló 1997.évi XLI.törvény módosításáról Danka Lajos (FKGP), Dr. Pap János (Fidesz), Ékes József (MDF) 1998.11.24
T/351 A személyi jövedelemadóról szóló 1995.évi CXVII.törvény módosításáról Danka Lajos (FKGP) 1998.11.02
T/317 A halászatról és horgászatról szóló 1997.évi XLI. törvény módosításáról Danka Lajos (FKGP), Dr. Pap János (Fidesz), Ékes József (MDF) 1998.10.26
T/235 A halászatról és a horgászatról szóló 1997.évi XLI. törvény módosításáról Danka Lajos (FKGP), Dr. Pap János (Fidesz), Ékes József (MDF) 1998.09.28
K/126 A Vakulencsuk Matróz nevű hajó kiemelése tárgyában Danka Lajos (FKGP) 1998.09.11