Készült: 2022.11.30.11:05:18 Dinamikus lap

Dankó Béla

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
4 6 12


   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2022- Fidesz 2022.05.02.  
2018-2022 Fidesz 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.10.11. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2022- 2022.04.03. Békés megye 2.vk. 2022.05.02.  
2018-2022 2018.04.08. Békés megye 2.vk. 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 2014.04.06. Békés megye 2.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.10.03. Békés megye 5.vk. 2010.10.11. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2022- Mentelmi Bizottság Tag 2022.05.02.  
Mezőgazdasági Bizottság Tag 2022.05.02.  
    A Mezőgazdasági Bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő Albizottság
Elnök 2022.06.13.  
    Erdészeti Albizottság
Tag 2022.06.13.  
2018-2022 Mentelmi bizottság Tag 2018.10.15. 2022.05.01.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2018.05.08. 2022.05.01.
    A Mezőgazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Elnök 2018.06.26. 2022.05.01.
    Erdészeti albizottság
Tag 2018.06.26. 2022.05.01.
2014-2018 Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2014.06.02. 2018.05.07.
Igazságügyi bizottság Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2014.09.15. 2018.05.07.
    A Mezőgazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2014.10.13. 2018.05.07.
    Állattenyésztési albizottság
Tag 2014.10.13. 2017.10.25.
    Állattenyésztési albizottság
Elnök 2017.10.25. 2018.05.07.
2010-2014 Számvevőszéki és költségvetési bizottság Tag 2010.10.18. 2011.03.07.
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2011.03.07. 2014.05.05.
    Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2012.10.08. 2014.05.05.
Sport- és turizmusbizottság Tag 2013.09.23. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018-2022 3  
2014-2018 12 2
2010-2014 3 18

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2022- 1    
2018-2022 7    
2014-2018 18    
2010-2014 16 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2020 2020.12.31. 2021.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2021 2021.12.31. 2022.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2022 2022.05.02. 2022.06.01. igen

Vagyonnyilatkozat (2022. augusztus 1-től)
2022-2026
Eredeti vagyonnyilatkozat - 2022. augusztus 5.


Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2022. október 1 842 960

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Kondoros Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Kondoros Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Kondoros Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Kondoros Nagyközség Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1999 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
növénytermesztési mérnök Tessedik Sámuel Főiskola Mezőgazdasági, Víz- és Környezetgazdálkodási Kar 2006
vidékfejlesztési agrármérnök Szent István Egyetem Gazdasági-, Agrár-és Egészségtudományi Kar 2016

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német alapfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.dankobela.fidesz.hu