Készült: 2019.09.16.05:35:42 Dinamikus lap

Hölvényi György

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
Emberi Erőforrások Minisztériumának államtitkára 2012.07.09. 2014.06.05.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) Képviselőcsoport 2019.07.02.   Fidesz-Magyar Polgári Szövetség - Keresztény Demokrata Néppárt  
2014.07.01. 2019.07.01. Fidesz-Magyar Polgári Szövetség - Keresztény Demokrata Néppárt  

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 1    
2010-2014 18