Készült: 2019.09.22.23:44:51 Dinamikus lap

Deli Andor

Képviselő fényképe

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) Képviselőcsoport 2019.07.02.   Fidesz-Magyar Polgári Szövetség - Keresztény Demokrata Néppárt  
2014.07.01. 2019.07.01. Fidesz-Magyar Polgári Szövetség - Keresztény Demokrata Néppárt