Készült: 2019.09.17.13:28:01 Dinamikus lap

Győri Enikő

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkára 2014.06.15. 2014.09.20.
külügyminisztériumi államtitkár 2010.09.01. 2014.06.05.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) Képviselőcsoport 2019.07.02.   Fidesz-Magyar Polgári Szövetség - Keresztény Demokrata Néppárt  
2009.07.14. 2010.08.31. Fidesz - Magyar Polgári Szövetség  


Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 2000

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol felsőfokú C
olasz felsőfokú C
spanyol felsőfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
francia társalgási