Készült: 2019.11.12.02:38:58 Dinamikus lap

Dr. Nagy Imre

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.05.26. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Heves megye 1.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Heves megye 1.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Környezetvédelmi bizottság Tag 2006.10.24. 2008.02.11.
Sport- és turisztikai bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Sport- és turisztikai bizottság Tag 2006.11.13. 2010.05.13.
2002-2006 Idegenforgalmi bizottság Tag 2004.10.25. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 5 18
2002-2006 3 30

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 11 1  
2002-2006 12    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 2002 2006
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése polgármester 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles közgazda Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Ipari Kar 1981
közgazdász-tanár Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Általános Kar 1986

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1986

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C