Készült: 2019.08.25.21:01:28 Dinamikus lap

Dr. Pintér Sándor

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
miniszterelnök-helyettes 2018.05.22.  
belügyminiszter 2018.05.18.  
belügyminiszter 2014.06.06. 2018.05.17.
belügyminiszter 2010.05.29. 2014.06.05.
belügyminiszter 1998.07.08. 2002.05.26.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 2    
2014-2018 11    
2010-2014 54    
2002-2006 1    
1998-2002 105