A megjelölt időszakban az Országgyűlés által választott, valamint más, vezető tisztséget betöltők között kereshet.

Készült: 2023.06.06.11:25:36 Dinamikus lap

Tisztségviselők

Paraméterek:
Dátum : 2022.05.24.14:00:01 - 2023.01.31
Egyéb vezető tisztség: Igen
Rendezettség: Név

Név Tisztség (-tól) (-ig)
Dr. Bak László a Gazdasági Versenyhivatal elnökhelyettese 2016.11.01. 2022.10.31.
Dr. Bak László a Gazdasági Versenyhivatal elnökhelyettese 2022.11.01.  
Balla Mihály Interparlamentális Unió Magyar Nemzeti Csoportjának elnöke 2018.06.11.  
Balogh László Közszolgálati Közalapítvány Kuratórium elnöke 2019.11.14.  
Biró Ferenc Pál Integritás Hatóság Igazgatóság elnöke 2022.11.04.  
Biró Ferenc Pál Integritás Hatóság elnöke 2022.11.04.  
Dr. Biró Marcell a Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatóság elnöke 2021.10.01.  
Dr. Cseh Gergő Bendegúz Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának főigazgatója 2017.04.01.  
Dr. Csillám Katalin az Országos Bírósági Hivatal elnökhelyettese 2020.04.07.  
Domokos László az Állami Számvevőszék elnöke 2010.07.05. 2022.07.05.
Dr. Erőss Monika az Országos Bírósági Hivatal elnökhelyettese 2020.04.07.  
Földváryné Kiss Réka Nemzeti Emlékezet Bizottsága elnöke 2014.02.03. 2023.02.03.
Horváth Péter János a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal elnöke 2020.07.13. 2023.01.15.
Dr. Juhász Edit a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal elnöke 2023.01.16.  
Kádár Andrea Beatrix az Országos Atomenergia Hivatal elnöke 2022.01.01.  
Dr. Koltay András Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság elnöke 2021.12.04.  
Dr. Koltay András Médiatanács elnöke 2021.12.14.  
Dr. Kovács Árpád a Költségvetési Tanács elnöke 2018.01.10.  
Dr. Kovács László Közbeszerzési Hatóság Tanácsának elnöke 2020.04.18.  
Dr. Kovács László Közbeszerzési Hatóság elnöke 2020.04.18.  
Dr. Kozma Ákos alapvető jogok biztosa 2019.09.26.  
Lovász László Magyar Tudományos Akadémia elnöke 2014.05.06.  
Dr. Matolcsy György az MNB Monetáris Tanácsának elnöke 2019.03.04.  
Dr. Matolcsy György a Magyar Nemzeti Bank elnöke 2019.03.04.  
Dr. Nagy Attila Mihály a Nemzeti Választási Iroda elnöke 2020.09.15.  
Novák Katalin köztársasági elnök 2022.05.10.  
Dr. Papcsák Ferenc MNB Felügyelőbizottságának elnöke 2018.09.18. 2022.12.31.
Dr. Papcsák Ferenc MNB Felügyelőbizottságának elnöke 2023.01.01.  
Dr. Péterfalvi Attila András Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság elnöke 2021.01.01.  
Dr. Polt Péter legfőbb ügyész 2019.12.15.  
Rigó Csaba Balázs a Gazdasági Versenyhivatal elnöke 2020.04.15.  
Dr. Sasvári Róbert László a Nemzeti Választási Bizottság elnöke 2022.10.03.  
Dr. Senyei György Barna az Országos Bírósági Hivatal elnöke 2019.12.10.  
Dr. Sulyok Tamás az Alkotmánybíróság elnöke 2016.11.22.  
Dr. Téglási András a Nemzeti Választási Bizottság elnöke 2021.02.19. 2022.09.30.
Dr. Tóth András a Gazdasági Versenyhivatal Versenytanácsának elnöke 2016.11.01. 2022.10.31.
Dr. Tóth András a Gazdasági Versenyhivatal elnökhelyettese 2016.11.01. 2022.10.31.
Dr. Tóth András a Gazdasági Versenyhivatal Versenytanácsának elnöke 2022.11.01.  
Dr. Tóth András a Gazdasági Versenyhivatal elnökhelyettese 2022.11.01.  
Dr. Varga Zs. András a Kúria elnöke 2021.01.02.  
Dr. Windisch László az Állami Számvevőszék elnöke 2022.07.06.