Készült: 2020.09.21.05:14:13 Dinamikus lap

Rácskay Jenő

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1994-98 SZDSZ frakcióvez. h. 1997.05.27. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Vas megye 2.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Vas megye 2.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Külügyi bizottság Tag 1991.01.29. 1994.06.27.
A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottság Tag 1993.03.16. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Szombathelyi Tanárképző Főiskola   1983
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem   1989

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási