Készült: 2020.09.26.04:11:45 Dinamikus lap

Mustó István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
    Interparlamentaris Unio
Alelnök 1994.07.15. 1998.06.17.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1994.06.28. 1998.06.17.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma     1957
egyetemi doktor     1959

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1972

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási
francia tárgyalási
német tárgyalási
spanyol tárgyalási