Készült: 2020.09.18.18:54:35 Dinamikus lap

Bársony András

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 1998.09.08. 2000.12.31.

Tisztségek
Tisztség tól ig
külügyminisztériumi politikai államtitkár 2004.10.04. 2006.06.08.
külügyminisztériumi politikai államtitkár 2002.05.27. 2004.10.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Budapest területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest 8.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
1994-98 Külügyi bizottság Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 4 102

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 110 1  
1998-2002 64 1  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási
német tárgyalási
olasz társalgási
orosz tárgyalási